e-Akademia Chorób Obturacyjnych Płuc

baner

O PROGRAMIE

 

e-Akademia Chorób Obturacyjnych Płuc (e-AChOP) to Program Edukacyjny skierowany do lekarzy zainteresowanych tematyką leczenia astmy i chorób płuc. Sponsorem programu jest firma Chiesi.

 

Główne cele Programu e-AChOP:

  1. dostarczanie wiedzy na temat nowych możliwości leczenia chorób płuc ze szczególnym uwzględnieniem chorób obturacyjnych;
  2. podnoszenie świadomości potrzeby edukacji pacjentów w procesie ich terapii;
  3. prezentowanie wyników najnowszych badań z zakresu leczenia chorób płuc, w tym astmy i POChP.

 

Program e-AChOP został przygotowany pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc.

 

Oferujemy bezpośredni dostęp do zebranych w jednym miejscu wykładów eksperckich, których tematyka będzie dostosowana do Państwa zainteresowań.

 

Do wybranych wykładów pod patronatem PTA lub PTChP udostępniane są również testy edukacyjne, dzięki którym mogą Państwo sprawdzić swoją wiedzę oraz uzyskać punkty edukacyjne i certyfikat potwierdzający udział w programie.

 

Nowoczesna technologia wykorzystana do realizacji projektu umożliwia korzystanie z udostępnionych materiałów edukacyjnych w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu.

 

Platforma odgrywa rolę dodatkowego źródła informacji, a uczestnictwo w projekcie daje możliwości nieustannego pogłębiania swojej wiedzy. Logując się w programie otrzymacie Państwo dostęp do:

  1. interesujących wykładów
  2. aktualnych wyników badań
  3. ciekawych przypadków pacjentów 
  4. angażujących form edukacji
  5. materiałów dotyczących bieżących wydarzeń

 

Udział w Programie e-AChOP jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja na portalu trwa zaledwie kilka chwil.

 

Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do naszego Programu e-Akademia Chorób Obturacyjnych Płuc, zalogowania się i aktywnego korzystania z wiedzy udostępnionej przez wysokiej klasy specjalistów. Wierzymy, że udostępnione materiały będą pomocne w codziennej praktyce lekarskiej.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.