e-Akademia Chorób Obturacyjnych Płuc (e-AChOP) to projekt edukacyjny sponsorowany przez firmę Chiesi skierowany do lekarzy zainteresowanych tematyką leczenia astmy i chorób płuc.

Celem programu jest stałe:

  • dostarczanie wiedzy na temat nowych możliwości leczenia chorób płuc ze szczególnym uwzględnieniem chorób obturacyjnych,
  • podnoszenie świadomości potrzeby edukacji pacjentów w procesie ich terapii,
  • prezentowanie wyników najnowszych badań z zakresu leczenia chorób płuc w tym astmy i POChP.

Program został przygotowany pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Informacje o naszych wykładowcach znajdą Państwo w zakładce Nasi eksperci.

Oferujemy bezpośredni dostęp do zebranych w jednym miejscu wykładów, publikacji i artykułów, których tematyka będzie dostosowana do Państwa zainteresowań. W każdym roku przewidziana jest publikacja 30 wykładów dotyczących astmy i POChP, wśród których 10 opracowanych zostanie przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i Polskie Towarzystwo Chorób Płuc.

Do każdego wykładu pod patronatem PTA lub PTChP udostępniane są również testy edukacyjne, dzięki którym mogą Państwo sprawdzić swoją wiedzę oraz uzyskać punkty edukacyjne. Istnieje również możliwość zadawania pytań wykładowcom, a najczęściej pojawiające się pytania będą umieszczane w dziale FAQ .

Nowoczesna technologia wykorzystana do realizacji projektu umożliwia korzystanie z udostępnionych materiałów w dogodnym dla Państwa terminie. W każdej chwili mają Państwo dostęp do interesujących materiałów. Platforma internetowa skupia w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje z danej tematyki, dlatego pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu.

Platforma odgrywa rolę dodatkowego źródła informacji a uczestnictwo w projekcie daje możliwości nieustannego pogłebiania swojej wiedzy.

Udział w przygotowanym dla Państwa programie jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja na portalu trwa zaledwie kilka chwil.

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego programu, zalogowania się i aktywnego korzystania z wiedzy udostępnionej przez wysokiej klasy specjalistów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

 


Grupa Chiesi jest jednym z liczących się na świecie producentów nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych. Koncentruje się na kilku obszarach terapeutycznych obejmujących przede wszystkim choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, neonatologię, schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, układu żołądkowo-jelitowego oraz centralnego układu nerwowego.

Firma, w trosce o poprawę jakości życia chorych przywiązuje szczególną uwagę do badań i rozwoju technologii, których celem jest tworzenie skutecznych, bezpiecznych oraz wygodnych w użyciu produktów leczniczych. Posiada 4 własne ośrodki badań i rozwoju we Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zatrudniające międzynarodowy zespół ponad 300 naukowców.

Firma posiada 24 przedstawicielstwa na świecie i jest obecna w 65 krajach, a jej produkty wytwarzane są w 3 zakładach produkcyjnych we Włoszech, Francji oraz Brazylii.

Historia i działalność Grupy są ściśle związane z włoską firmą Chiesi Farmaceutici S.p.A., której dynamiczny rozwój trwa od 80 lat. Przedstawicielem i koordynatorem działań Grupy Chiesi na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej jest Chiesi Pharmaceuticals GmbH z siedzibą w Wiedniu.

W ofercie dostępnej na polskim rynku znajdują się między innymi leki wziewne w postaci aerozoli, stosowane w leczeniu astmy oraz przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POChP). Chiesi Pharmaceuticals GmbH oferuje w Polsce także produkty szpitalne stosowane w anestezjologii i intensywnej terapii oraz nowoczesne leki stosowane w ortopedii i reumatologii.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.chiesi.pl

Sponsor
Organizator
Patron
Patron